| Kesha1428 a întrebat:

Am trei Id-uri Yahoo! Mesinger, pe unul dintre ele îmi merge web-ul, dar la celălalte două nu.Chestia e ca cele două sunt noi, adică abia ieri le-am făcut, cand dau la web spune ceva de genu:"Navigation to the webpage was canceled"Ce poate sa aibă, că pe unul dintre cele trei merge web-ul. Răspuns urgent! Fundă+vot!

4 răspunsuri:
| xAbb a răspuns:

Ahhh...daca vrei sa dai web de pe toate cele 3 id`uri in accelasi timp ma tem ca nu e posibil happy da web pe rand...bafta kiss

| Kesha1428 explică:

Ella,nu eu vreau sa dau pe rand, dar nu vrea!

| xAbb a răspuns:

Cum adica? straight face

| Kesha1428 explică:

Deci:am 3 iduri,pe unul dintre ele merge web-ul,pe cel de al doilea si al treilea nu merge,nu vreau sa le dau la toate deodata,pe rand,acum la unul, peste o ora la altul etc.Dar nu vrea! TRebuie cumva instalat webul la celelalta doua iduri? Caci acolo sus unde arata o camera si un microfon camera nu o arata, arata doar un microfon.