| fanezodo a întrebat:

Bună, am trimis mesaj cuiva și arată waiting for this message this may take a while, am dezinstalat messenger și când am instalat la loc nu mai apare deloc mesajul, iar dacă intru pe profilul persoanei căreia i-am trimis apare trimis, oare s-a trimis?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca destinatarul mesajului NU se afla in grupul tau de prieteni, atunci apare acel mesaj de asteptare (pana ce iti rapunde persoana),
Daca iti sterge mesajul, atunci acel mesaj dispare si la tine.

| Dragobeta a răspuns:

Pai voi toti stiti engleza mai bine decat englezii. Ce spune acel mesaj? Ca mesajul e in asteptare si poate dura un timp. Sau tu nu intelegi explicatia, textul mesajului.

| fanezodo explică (pentru Dragobeta):

Da si acum nu mai apare nimic, și dacă intru la profilul personei și dau la mesaje apare trimis