| sweetys a întrebat:

Bună! Am un 70mai dash cam 1s, inregistreaza si audio? Si cum pornesc inregistrarea audio? Eu cand descarc/ vizionez un clip nu se aude nimic. Am intrat in setari si nu gasesc nimic de genul.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Având microfon, clar că DA. Dar tu ai pus inregistrarea pe un ALT pc/alt player?

| Korkodeln a răspuns:

Se zice ca o poza face cat o mie de cuvinte, deci un filmulet care are o multime de "poze" e foarte valoros:

https://www.youtube.com/watch?v=fZaqz3mTpBQ

| sweetys explică (pentru Korkodeln):

Problema e ca in aplicatie nu am nimic legat de sunet, nici setari nici inregistrari. Desi cumva inregistreaza sunetul acum dupa ce am activat wdr, desi stiu ca e pentru imagine.

| Korkodeln a răspuns (pentru sweetys):

Ai dreptate cu WDR, dar sigur ai aplicatia care trebuie, e aproape imposibil ca la "Device Settings" sau "Setari Program" sa nu apara nimic despre audio, in cel mai rau caz e "grayed" adica neselectaabil, dar sa nu apara de loc nu e de crezut, cel mai bine daca vrei ajutor pe mai departe e sa pui undeva o poza cu ecranul cand ai deschis "Setari Dispozitiv".