| hulkwirine a întrebat:

Buna am un Asus w6f! cand vreau sa instalez windows de pe un usb, atunci cand ajung in meniul unde aleg disc c nu este nici unul si imi spune ca e nevoie de driver nu stiu pentru ce! ce sa fac? funda!

2 răspunsuri:
| Mr14Anonim a răspuns:

Trebuie sa partitionezi directorul acela mare. poti face asta cand dai click pe partitia mare, dai " New " si alegi dimensiunea. Sper ca te-am ajutat!

| hulkwirine explică:

De unde sati iau cd daca aveam nu mai puneam intrebarea (geniule)