| cineva1992 a întrebat:

Buna am un BlackBerry 8100 cum pot sa intru pe internet cu el? Si are Wireless(wi-fi)?

1 răspuns:
| vladucu a răspuns:

Cauta la conexiuni sau aplicati si trebuie sa sa intri si dai cautare si el va cauta wirles-uri dar trebuie sa fi la maxim 15 metri de el si sa nu aiba parola. Daca ai internet acasa iti iei un router wirles cam 100 de lei si il conectezi te descurci tu acolo si ai net si acasa.Incearca la cafenele ca unele au wirles.