| VGC a întrebat:

Am un card micro sd de 2 gb si bag melodiile mie in pc imi arata ca sunt pe card dar cand il bag in telefon nu mi le arata pe toate ce pot sa fac? funda

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Ce telefon ai? Sunt unele care nu vad fisierele care au denumirea peste un anumit numar de caractere. Daca e asa, trebuie sa le redenumesti mai scurt din pc si dupa aceia le introduci in telefon.

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Ori nu ai memorie suficienta, ori nu le-ai bagat ca lumea in card, ori nu iti citeste telefonul anumite fisiere/melodii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si vrei sa il probezi la Dragoste si sex?