| GabiD a întrebat:

Am un grup pe facebook si am vazut la altele ca acolo unde scrie numele au o poza.Cum pot sa-mi pun?
Funda+multumesc!

5 răspunsuri:
| JAYBEE a răspuns:

Haha, imaginea aceea inseamna ca contul respectiv este verificat de cei de la facebook. astea sunt puse vedetelor in general pentru a se vedea clar care este contul adevarat; stii doar sunt o gramada de fake-uri.
tu nu ai ce sa faci, doar daca o sa ajungi o vedeta.

| GabiD explică (pentru JAYBEE):

Da nu e pagina de vedeta.E un simplu grup ca alte simple grupuri care au poza gen zona dej.Astea nu sunt vedete deci se poate.Da cum?

| JAYBEE a răspuns (pentru GabiD):

Vedelete/oamenii importantii/companii internationale pentru a nu fi confundate cu alte pagini fake, isi pun chestia aia ca cei care viziteaza pagina sa fie siguri ca sunt cei adevarati.
Da-mi link cu pagina aia sa vad si eu.

| GabiD explică (pentru JAYBEE):

Pai nu ii pagina ca ii grup
Asta il au oamenii normali.vedetele au pagini.

| JAYBEE a răspuns (pentru GabiD):

Atunci nu stiu despre ce e vorba
scuze