| ISaidHelloToMe a întrebat:

Am un HTC Wildfire S( Android). Am downloadat de la Android Market Yahoo Messanger, iar apoi plugin-ul pentru Voice and Video Calls, iar atunci cand dau sa sune nu se intampla nimic. Ce sfaturi aveti? Multumesc in avans.

2 răspunsuri:
| bogdan1023 a răspuns:

In primul rand pe HTC nu iti merge plug-in am avut si aceasta aplicatie pe un cosmote move dar mie imi mergea iti recomand sa iti iei un cosmote move.

| virusake a răspuns:

Are niste bug-uri acel plugin, l-am incercat pe diverse telefoane si ba functioneaza, ba nu functioneaza...