| Adredemesconf a întrebat:

Buna!
Am un laptop de un an si de ceva timp a inceput sa mearga super greu.Cred ca am instalat niste porcarii fara sa vreau... nu stiu ce sa dezinstalez pe acolo deci as avea nevoie de ajutorul vostru.
http://i.imgur.com/Fn83U27.jpg?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Bitguard, bundled, delta, detector winamp, webcake cam de astea trebuie sa scapi. Da-i un msconfig din start>run (pentru windows 7 scrii direct msconfig in acea casuta si dai enter) si de la startup debifeaza aplicatiile nefolositoare.