| BlondaBlondii a întrebat:

Buna, am un laptop pe care nu am mai reinstalat windowsul de probabil 2015, merge -foarte, foarte greu și aș avea nevoie să îl reinstalez și să îmi instaleze cineva și Microsoft Office. Știe cineva cat m-ar costa?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"să îmi instaleze cineva și Microsoft Oftice" - ăla e pe bani mulți (licență)

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu, nu ai nevoie de asa ceva. Ce ai nevoie e o defragmentare + curatenie si legat de office se poate foarte frumos sa folosesti Office online, gratis, tot de la Microsoft. Depinde exact cam cu ce fel de documente lucrezi. Te pot rezolva eu de la distanta. 20 EUR in PayPal daca esti multumita, dureaza maxim 30 de minute daca ne merge conexiunea cum trebuie.

| anonimg a răspuns:

Nu mai investi bani in acel laptop.
Ia-ti unul care are deja windows instalat.
Iar cu office-ul a zis ca te rezolva GabiDumitrescu.

| Yuoia a răspuns:

Inainte de asta fa-ti curat in laptop. Sterge fisierele temporare, fisierele duble si tot ce nu ai nevoie. Foloseste si optiunea "curatare" din uneltele windows, apoi faci o defragmentare. Fa si o verificare antivirus. Daca si dupa asta merge greu, fa reinstalarea.

| Yuoia a răspuns (pentru Yuoia):

A, nu stiu un pret. Depinde si de service.

| AdrienWH a răspuns:

Salut! Preturile difera de la persoana la persoana. Preturile se invart in jurul a 50 de lei si 100 de lei. Bafta!