| PisikaNeagra a întrebat:

am un mp4 modelul asta:
http://www.peforum.ro/......453580.jpg
Cum pot se descarc muzica din calcultor in el? Va rog, repede.

Răspuns Câştigător
| 211wasgnij a răspuns:

Daca ai primit cu acest media player si un cd, instaleaza softul pentru ca Pc-ul tau sa-l recunoasca, poate il recunoaste direct calculatorul tau ca o memorie externa si trebuie doar sa conectezi cablul usb la portul usb a pc-ului(mp4 playerul trebuie sa fie pornit!) si prin drag and drop selectezi fisierul sau mai multe deodata(se tine apasat butonul ctrl si si un simplu click pe fisierele dorite) sau copy and paste.

1 răspuns:
| PisikaNeagra explică:

Ms mult O_O
Nu e nou, dar am uitat cum se face
MS!