| byoana a întrebat:

am un nokia 2700 clasic de ceva timp si mi-am tot bagat melodi pe card de pe calculator prin cablu de date si acum am pe card virusi am incercat sa sterg tot ce am avut pe card, dar tot degeaba.Acuma intrebarea mea este am sanse sa sterg virusi sau macar exista cumva antivirus pentru telefon si daca da de pe site sa-l iau.
Dau fondita!

Răspuns Câştigător
| iloveyou_9601 a răspuns:

Telefonul tau va muri cu acel card. ia-ti altul! crede-ma! merge! fratele meu e cel mai bun cu electronicele si m-am consultat cu el si asta mi-a zis! FUNDITA!^_^

2 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Incearca sa formatezi cardul intr-un card reader apoi dai o formatare la tel ca sa fii sigur ca nu ai in memoiria interna cativa ascunsi.