| Xpert2000 a întrebat:

am un Nokia E71 cred ca nu e original, e chinezesc.Am o problema cu el arata ca are semnal dar cand vreau sa nu nu merge nu e de vina cartele cred ca e dinauntru cam cat ar costa sa shimb placuta de semnal ( am nevoie urgent de ajutor)

1 răspuns:
| ACAB1312 a răspuns:

Daca vrei sa afli daca e chinezesc tasteaza asa pe telefon: *#0000#; du-te la sediul de unde ai luat cartela, reclama problema, daca problema persista telefonul are ceva happy Fundaa happy?