| tonic11 a întrebat:

am un PS3 si am o mare problema. Mi-am facut cont pe Playstation Network.Cand vreau sa intru in playstations store, playstation plus, etc. imi spune ca acest serviciu nu e valabil in tara/regiunea mea.Si ce ma deranjeaza foarte tare e ca nici macar DLC-urile de la jocuri nu pot sa le iau. Deci sa inteleg ca nu se mai poate face nimic? Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| mami114 a răspuns:

Nu,acest site nu exista in aceasta regiune, asa este si al meu! Funda?