| gascaaa a întrebat:

Am un samsung S5230 Hello Kitty si l-as vinde este zgariat putin in rest nu are nimic ...cam la ce pret sa il dau? si de unde pot lua carcasa noua?

Răspuns Câştigător
| LoOvE a răspuns:

Te rog da-mi fundita!

Stiu ca telefonul asta costa intre : 399 RON - 689 RON, u ai putea sa-l dai cu 4 mil-4 mil jum...depinde cat de zgariat e... daca nu e mult il dai cu 4 jumate.

Carcasa noua te asigur ca poti sa cumperi de aici:

http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-carcasa-samsung-s5230.html

Sau cauti la magazinele de cosmote sau germanos...SIGUR SUNT

p. s-am si eu o intrebare:Dc vrei sa-l vinzi? Eu tocmai ma gandeam sa-mi iau unul la fel ca al tau/

Nu e bun telefonul?

Te rog trm msj privat cu ce-ti place si ce nu-ti place la el!

1 răspuns:
| allynootsa a răspuns:

Hey...dc nu iti place telefonul? as vrea si eu sa imi iau si vr sa aflu parerea altora despre acel telefon...ms:*