| SpEed07 a întrebat:

Buna!Am un server de Cs Hostat!Am instalat pe el invision AMX 3.0 si cand intru imi scrie "Bun venit pe Nume Server" si vreau sa schimb "nume server" cu numele serverului!Cum fac?FUNDAAAA!

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Din cstrike/addons/amxmodx/config/amxx.cfg sau ceva de genu.

| freedeeejayradu a răspuns:

In cstrike sau in dosarul jocului este un fisier server.cfg il deschizi si scrie undeva hostname "nume server", tu trebuie doar s-a inlocuiesti ce este intre in gilimele cu numele serverului tau