| Cezy_3772 a întrebat:

Am un telefon LG KS360 si vreau o tema noua :) am gasit una aici http://www.knowyourmobile.com/......ks360.html dar nu stiu cum sa o dowlandez :(( cum fac? si dupa ce am dowlandato cum fac so am ca tema pe telefon?:( va rog multe detalii. dau funda si punct :*. >:D<

1 răspuns:
| aLyN_4462 a răspuns:

Intra pe Zedge e un site foarte bun ...selectezi telefonul apoi dai la download si alegi teme, video, jocuri ce vrei uh apoi te duci la search si scrii cu ce vrei tema si apoi cauti DOWNLOAD E FOARTE USOR fundita?