| fabyzor a întrebat:

am un telefon samsung c3222 ch@t duos...(cumparat nou) insa are o problema...cu unele casti(jack 3.5mm) se aude perfect(de exemplu catile pentru pc) inca cu cele de telefon(cele mici cu cauciuc) se aude insa cu barait) Stiti cumva ce ar putea avea?

3 răspunsuri:
| danisam a răspuns:

Vezi sa fie acelasi model sa aiba 3 sau 3 plasticuri pe mufa

| fabyzor explică (pentru danisam):

Cum spuneam, amandoua mufe sunt jack(mufa de la calculator are 2 plasticuri pe ea si imi merge, cea pentru telefon are 3 insa nu merge)