| betyka a întrebat:

am un telefon samsung sgh-d600e si nu mai merge butonul de pornire.imi arata bateria cand incarca dar nu pot sa il pornesc.ma puteti ajuta? ce pot sa ii fac? va multumesc

4 răspunsuri:
| addi90 a răspuns:

Modelul e pe sina, problema se poate rezolva doar la service. are banda rupta, nu-ti explic ca oricum nu stii, bft

| betyka explică (pentru addi90):

Mersi.dar ai idee merita facut? costa mult reparatia? mersi de raspuns

| addi90 a răspuns:

Reparatia costa cca. 30-40 de lei, acum u decizi daca iti cumperi altul sau il repari. eu sincer mi-as lua altul deoarece modelul este vechi, folosit iar probleme vor aparea si cat vei da pe raparatii...cumperi altul. si un sfat: evita modele pe sina, dupa un an cu toate vei avea probleme. crede-ma. GL

| betyka explică (pentru addi90):

K,m-am gandit eu k e depasit.mai bine unul nou.e mai sigur.