| anonim_4396 a întrebat:

Am un televizor Sony KDL-32BX300 asa.si.Vreau sa sortez programele [Analog] dar nu merge :|, adica am incercat tot ce scriee in manualul de instructiuni care este acelasi cu asta http://pdf.crse.com/manuals/4168148351.pdf
si NU se intampla nimic :| din ce scrie acolo :|, m`am strofocat vre`o 2 ore >>= Nimic:|. Am cautat si pe google acest manual pentru ca am crezut ca a fost printat gresit. daa... e la fel :| si la fel nu se INTAMPLA nimic :|.

Help :(. Stie cineva ce sa-i fac?

Dauu` fundita`.

1 răspuns:
| Endrew a răspuns:

E in garantie?
daca este du-te la firma de unde l-ai luat si iti arata ei, daca e defect til repara sau iti da altu.