| DjSannan a întrebat:

Buna,am un video pe care trebuie sa il pun pe DVD, mi-a cerut cineva sa pun un video pe DVD, eu nu stiu ce dvd-player are el acasa poate e mai vechi intrebarea este in ce format ar trebui sa pun acel video (care e de fapt un filmulet) pe dvd ca sa il citeasca si dvd-playerul chiar daca e un dvd-player mai vechi sau mai nou? Funda pentru un raspuns bun.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| robert35 a răspuns:

Mormal dvix sau dvdrip variantele astea ar trebui sai mearga cauta un program pe net care sa converteasca filmuletul an variantele pe care ti le-am dat bafta