| denisa0906 a întrebat:

am un videoclip pe care trebuie sa il public la tv la protv. Si, nu stiu daca se poate upload-a un video pe protv. daca se poate va rog frumos ajutati`ma cum sa ii contactez pe ei? videoclipul este asta : http://www.youtube.com/watch?v=cXvmA0LOJg8

8 răspunsuri:
| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Uau straight face este incredibil straight facestraight face

Pai uitate si tu la tv dupa ce se termina stirile pun un nr de telefon. Ia nr si suna-i

Bafta happy

Răspuns utilizator avertizat
| Andutsaa a răspuns:

Deci nu-mi vine sa cred...este adevarat sau?:O

| activ a răspuns:

Daca vrei ii suni si iti raspunde un reporter pro-tv uite numarul : 0219454

| denisa0906 explică:

@andu' da sigur ca e adevarat nu vezi ca e filmat cu telefonul mobil straight face e putin foarte cuidat da adevarat!

| kynezu a răspuns:

Jur ca mi-au dat lacrimile, ai reusit sa il uploadezi? tu ai filamt clipul? Sti cumva un site sau linkuri unde pot vedea asemanea imagini? sunt extarordinare.pe fundalul clipului canta cineva in tiganeste.''avel o del''-vine dumnezeu!

| kynezu a răspuns:

Sunt foarte uimit, inca nu mi-am revenit. poti sa imi spui te rog cand este filmat videoclipul? sper sa nu te supar cu intrebarile mele, dar dupa cum ti-am zis sunt foarte uimit!

| denisa0906 explică:

Pai nu stiu cand o fost filmat ...stiu si eu ce zice big grin stiu tiganeste tongue scuze chiar nu stiu cand o fost filmat (data) dar stiu ca la o noapte de veghe pe`undeva la sarbi