| PapushaPaula a întrebat:

am un windows xp 7 si imi merge foarte greu prietenii mei spun ca am programe care imi fac aceste probleme ma puteti ajuta cu un program care imi poate stege aceste probleme? funda (free)winking

3 răspunsuri:
| ServicePC a răspuns:

Ofer asistenta prin TeamViewer
pm si discutam

| modjolica a răspuns:

Pai dezinstaleazale din controp panelwinkingStart-control panel-programs-program and features.Click dreapta pe programele pe care nu le folosesti si dai uninstall

| Roby_Pytyku_1999 a răspuns:

Buna am si eu windows 8 dar depinde te calculator eu zic mai bine sa te duci la un specealisthappytongue