| BabCosmin a întrebat:

Am un xbox 360 modat, nu stiu sigur cu ce versiune ( am uitat I don't want to see ), oricum una destul de noua. Anul trecut mi-am cumparat The lord of the rings war in the north si mi-a cerut update la xbox... nu stiam ca daca dau se duce modarea.

Intrebarea este : Cum pot sa imi dau seama daca un joc imi va cere update?
Vreau sa imi iau jocuri gen : Assassin's creed 3, naruto shippuden ultimate ninja storm 3 si mi-e frica sa le cumpar ca poate imi da update si trebuie sa il modez iar I don't want to see.

Funda! happy

1 răspuns:
| ShNySnYGer a răspuns:

1. Nu le ma ifa update!
Cel mai bine e sa facu prima data un update complet. apoi sa o modezi cu lt3.0
Iar jocuriile de descarci de aici http://bit.ly/137u3nk