| NoOneLove a întrebat:

Am vazut ca pe facebook e chestia aia cu love match report. Sunt mai multe persoane puse in ordine in functie de ceva. Puteti sa imi spuneti care e faza si explicatia cu love match report? dau fundita si vot:*

1 răspuns:
| CristiSeeker a răspuns:

Este o tampenie si o absurditate, ca si toate celelalte oferte de acest gen. Sunt facute pentru a le lua ochii, si a le irosi timpul, celor fara ocupatie sau ratiune. Sper ca te-am ajutat big grin.