| HeiSweetie a întrebat:

Am vazut pe facebook la mai multe persoane ca, in momentul in care voriam sa vad cati si ce prieteni au, imi aparea doar nr. de prieteni comuni. Vreau si eu sa am la fel. Exista vreo setare anume?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cei care intra la tine si prietenii tai sunt in lista lor ii vede ca pe prieteni comuni, nu e vreun program sau o regula sa stabilesti tu asa ceva. E un soft facut de echipa facebook.

| HeiSweetie explică (pentru mgtow):

Nu ai inteles. Ce voiam sa spun este ca : De exemplu intru pe profilul unui prieten de-al meu. Vreau sa vad cati prieteni are(ex. 400). In momentul in care apas butonul " prieteni" pentru a vedea, nu imi apar decat prietenii nostri comuni. Atat. Nu imi apare nici numarul de prieteni pe care ii are, nici cine sunt acestia. Presupun ca este vreo setare, pentru ca in mod normal, cand verific treaba asta si la alti utilizatori imi apare numarul de prieteni pe care ii are persoana respectiva, iar cand vreau sa-i vad care sunt de fapt acestia imi apar toti cei 400, sa zicem. Sper ca nu te-am incurcat de tot! laughing

| mgtow a răspuns (pentru HeiSweetie):

E o setare din confidentialitate acolo spui ce vrei: alegi varianta de a vedea sau nu prieteni, sau sa vezi numai tu totul, etc. In youtube ai tutoriale angro cu facebook.