| xAbb a întrebat:

am vorbit ieri cu un baiat si am refuzat sa ii dau poze cu mine. Acesta mi-a trimis acel fisier de la mess numit photos.am acceptat[baka me] si s`a blocat fereastra de pe care vorbeam cu el[ adica puteam sa ii scriu dar nu puteam sa ies de pe ea sau sa dau x la photos]. tot ce puteam sa fac era sa il dau in bara.

imi e putin teama.se poate ca el sa imi fi intrat in pc fara ca eu sa stiu? Daca da, Ce e de facut? :-s Am inchis pc`ul aseara dupa cateva ore[crezand ca e doar o eroare de la mess]. uhm... dar daca el mi-a intrat in pc fara sa stiu eu, el inca are acces la pc`ul meu? :-s

Sau daca nu, de se se blocase fereastra? Ce se intamplase?

Funda.

Răspuns Câştigător
| idontknowkay a răspuns:

Si eu mai patesc asa laughing adica se poate bloca thinking nu inseamna ca ti-a intrat cineva in pc. trebuie sa ai Team Viewer ca sa-ti intre cineva. si merge numai cu acordul tau happy trebuie sa dai id`u si parola de la Team. dar daca n`ai facut toate astea nu a intrat nimeni in pc`u tau :*

3 răspunsuri:
| xAbb explică:

Pai cica exista niste programe cu care poti intra in pc`ul altcuiva fara permisiunea sa...

| TSI a răspuns:

Nu e chiar atat de usor sa intri la cineva in PC, cred ca s-a blocat din alte motive, si mie mi se mai intampla, mai ales cand imi merge prost netu. Sau daca ti-a trimis el poze (si atunci se poate bloca). Oricum nu ai de ce sa te ingrijoreziwinking

| adri16 a răspuns:

Nu iti face griji nu ti-a intrat nimeni in pc, nu e chiar atat de usor,