| metinmetin4 a întrebat:

Am wi-fi.
Nu-mi mai merge de cateva luni...L-am resetat si dupa numais tiu ce sa-i fac.
Cine ma va ajuta (daca s-ar putea pe facebook) si-mi va merge wi-fi o sa-i dau funda.
Detaliile despre wi-fi pe facebook.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100004750727539 (dati-mi mesaj daca vreti sa ma ajutati)
FUNDA!

1 răspuns:
| jumbobadboy a răspuns:

Daca ai resetat routerul e clar ca nu mai merge.Trebuie sa te conectezi la router de pe un PC.Si sa-i refaci setarile de internet.Deschizi un browser si apelezi in casuta de adrese scrii 192.168.1.1 Acesta e IP-ul general pe acre il au routerele.In functie de la ce operator ai internet faci setarile.Te poti uita pe internet cum configurez satarile routerului avand internet de la operatorul X.
E simpul, dar trebuie sa te informezi unpic.
Funda?