| Alexz123 a întrebat:

Am windows 7 si nu imi merge sonorul ce program imi puteti sugera!

Răspuns Câştigător
| iosif2000 a răspuns:

Prima data eu iti recomand sa verifici daca ai instalat driverul placii de sunet daca nu descarca 3DP Chip si instaleaza-ti driverele care iti lipsesc.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti sugeram sa iti instalezi driverul pentru placa audio

| DeyCj a răspuns:

Driverul plăcii audio, de programul ăsta ai nevoie și îl găsești în automatic Updates la actualizări automate.Acolo îl ai precis pe cel bun.Succes

| DeyCj a răspuns:

Restul îs prostii.În automatic updates la actualizări opționale, acolo vine spre download driverul.Succes