| mikey a întrebat:

As dori sa va intreb ceva:pe Facebook poti sa vezi cine ti-a vizualizat profilul?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Ai cont pe Facebook? [imi facusem si eu laughing ] am uitat de mult parola... Pai stiam ca poti lasa comm-uri. Dar parca nu avea vreo optiune de "Cine ti-a vizitat profilul". Deci, cred ca nu.

5 răspunsuri:
| jo a răspuns:

Nu, nu poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu

| Simon_7286 a răspuns:

Bai mai lasati toate site-urile, nu sunteti in stare sa gestionati o adresa cum trebuie, dar 10.Invatati ce trebuie invatat si apoi migrati. E greu.

| maryana_4204 a răspuns:

Nusad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da poti intra pe unfaced. com