| chipicao a întrebat:

Buna; as dori si eu sa ma ajute cineva cu o problema
MESSENGER
intru in program greu; dau sign in greu; ajung sa intru in program mi se blocheaza revine greu; incerc sa ii scriu la cineva ceva scrie cateva litere mi se blocheaza, revine greu;
imi puteti explica care ar fi problema, pentru ca eu ma gandeam sa reinstalez windowsul si nu prea as vrea...

6 răspunsuri:
| Dark89 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti reformatezi calculatoru daca merge greu rau.cred ca ai virusi la greu in el chiar daca ai antivirus inst in el...alta metoda nu cred ca exista

| chipicao explică:

Am luat mess 10...am reinstalat de multe ori messengerul si nimic...
am sters folderul cache am citit pe un site... dar nimic...tot asa merge

| chipicao explică:

A si net am de la rds; cel mai bun net

| chipicao explică:

Problema este ca doar messengerul merge greu in rest pot sa ascult muzica sa ma uit la un film si intru pe firefos si sa ma si joc in acelasi timp daca vreau si nu sacadeaza nu merge greu
doar messengerul

| chipicao explică:

Am rezolvat problema...multumesc oricumhappy
am sters folderul cache si trebuia sa dau restart la windows, doar ca eu nu am dat
oricum acum mergehappy

| yooood a răspuns:

Ar fii ori o problema de la internet ori de la messenger ia-til pe cel nou