| beea22 a întrebat:

as dori un blackberry roz foarte mult acum am un samsung C3050 voua care va place mai mult din acestea? Si mai e o problema mama nu vrea sa-mi iau blackberry ca cica am deja un telefon dar eu vreau sa mi-l schimb dar ea nu vrea, tata a zis ca e in regula deci va rogi sa-mi dati idei puppy dog eyes happy funda pentru cea mai buna buna idee

Răspuns Câştigător
| XxDennise a răspuns:

Blackberry e mai frumos
telu` meu preferat!:X
eu zic sa o bati de mai multe ori la cap pana ti`l ia si ajut`o de fiecare data cand are nevoie chiar si cand nu are! pana la urma o sa ti`l ea daca esti cuminte!:Xajuta`i pe amandoi! Funda?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| vlad15eu a răspuns:

BlackBerry Bold 9000 sau 9700 sunt impecabile, cauta si ai sa vezi! Le recomand oricand! Si sunt peste orice Samsung cu tastatura qwerty!

| Nymphetamine a răspuns:

Roz ca de piti si tu ma faci pe mine cocalara. straight face

Răspuns utilizator avertizat
| GlobalGSM a răspuns:

Gasesti Blackberry Roz orginal pe site-ul cu vanzari telefoane mobile www.Global-GSM.Ro. Smartphone-ul este un telefon middle class si se numeste Blackberry Curve 9300. Se accepta si telefoane la buy-back, daca sunteti din Bucuresti.

| valy_7663 a răspuns:

Blackberry este mai dragutwinking