| anonim_4396 a întrebat:

as putea sa vad cine mi-a vizualizat hi5-ul?
Daca da, de unde?

4 răspunsuri:
| trustbogdan a răspuns:

Cu siguratanta.
Accesezi pagina asta: http://hi5.com/friend/displayHomePage.do
iar in stanga sub poza, putin mai jos ai "Vezi vizitatorii recenţi " si apesi pe el.

| Georgel26 a răspuns:

Buna! Trebuie sa fii logat si sa iti afiseze pagina personala(nu cea pe care o vede oricine ci pagina de unde administrezi contul tau-trebuie sa aiba scris in bara:hi5 Social Entartainment)Pentru asta cred ca trebuie sa dai click pe logo-ul mare HI5. Dupa ce ai intrat, in partea stanga sub poza va aparea VIEW RECENT VISITORS. Dai click acolo si ti se vor afisa pe saptamani.

Sper ca te-am ajutatbig grin

| Lora a răspuns:

Deci te loghezi si cum ai intrat pe hi5 ai in partea dreapta scris vizitatori recenti, dai click si te uiti asta e tot.In caz ca nu iti apare asa atunci apesi sus pe sigla hi5 si-atunci o sa iti apara.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merge cum au zis toti, dar sa stii ca, daca utilizatorul care ti-a vizitat pagina si-a setat la setari de cinfidentialitate ca niciun utilizator s anul afle ca i-a vizitat profilul, n-o sa-ti apara ca ti l-a vizitat, chiat daca a facut asta.happy