| Nobody35 a întrebat:

Bună!
Aş vrea să îmi cumpăr un aparat foto profesionist. Care e mai bun dintre Canon si Sony? Am primit pareri bune pentru ambele variante și nu mă pot decide.

4 răspunsuri:
| Garsonfane1979 a răspuns:

Daca doresti un aparat cu care sa faci fotografi alege Canon, daca doresti pentru video alege Sony. Simplu fiecare au mers pe un domeniu diferit cu toate ca amandoua fac si cealalta functie. Dar fiecare se descurca mai bine doar pe una din ele. Cand cumperi un aparat daca este compact cauta sa fie tot plat, sa nu cumva sa aiba umflatura in una din parti pentru ca acela foloseste Bateri si acumulatori in forma de bateri este mult mai bun unu cu acumulator care se incarca ca telefonul gen http://bit.ly/1b4Ewu5

| Nobody35 explică (pentru Garsonfane1979):

Iti multumesc pentru sfaturi! happy

| Alishia a răspuns:

Eu cred ca aparatele de la Canon sunt mai bune decat cele de la Sony dar nu am argumente solide, mi se pare ca pozele apar mai clare.

| Denis15 a răspuns:

Sony,cred eu.Eu am acest aparat si este foarte bunwinking