| didiii901 a întrebat:

As vrea sa imi iau un laptop. Care e cel mai bun procesor? Cam cata capacitate ar trebui sa aiba (GB)? Care e cel mai bun sistem de operare si cum ar trebui sa fie tipul? Multumesc! Funda

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Iti recomand sa te ghidezi dupa un laptop cu minimum 4Gb ram, sa ai pe el un procesor dual-core de 2.4 Ghz, o placa video dedicata, un hard disk maricel ( 300-500gb ), display de 15.6'', si in primul rand sa fie un notebook pentru ca sunt foarte subtiri si usoare! happy Ca sistem de operare, sa fie un windows 7! happy

| Samic423 a răspuns:

2,4 - sau 3, 6GHz cu plaga ce minim 4 GBram un Intel core ar fi superwinking

| dodorzv a răspuns:

Macbook de la Apple este cel mai bun

Răspuns utilizator avertizat