| Larisaa88 a întrebat:

:*

As vrea sa-mi iau un modem mobil, dar inca nu m-am hotarat daca de la Orange, Vodafone, Cosmote etc. O sa-l folosesc in oras, in Pitesti. Care retea, dupa parerea voastra, are acoperirea cea mai buna?

Si inca ceva foarte important: Cat trafic este consumat facand diferite operatiuni ca: stat pe mess, folosit motorul de cautare google, download referate, muzica etc. Nu am idee de asa ceva si nu sunt foarte sigura daca cei 2 giga (la o astfel de oferta m-am gandit) imi vor ajunge pentru o luna.

Ofer fundita! Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Iti sugerez sa iei de la Vodafone. E cel mai rapid internet mobil. Am avut pana acum Vodafone, Orange si Digi. Ultimele doua sunt niste porcarii...
Eu am avut oferte tot de 2 gb pe un laptop pe care il foloseam destul de putin si tot timpul mi-a ajuns traficul. tongue

7 răspunsuri:
| Mihay4 a răspuns:

Ia-ţi Cosmote sunt oferte foarte mari și are reţea foarte bună din toate oraşele României defiecaredată când reîncarci primeşti 1 Euro gratis

| Buttercup30 a răspuns:

Si eu sunt tot pentru vodafone.Are acoperire si net bun

| byancacool a răspuns:

Da iti vor ajunge si iti recomand reteaua Vodafone pentru ca amsi eu si sunt fff multumita.

| misu a răspuns:

Buna, sunt din c-lung, amnet mobil pe Orange si merge bine.iti ajung 2 g

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Vodafone.pentru ca romtelecomul e de ca***t, eu de asta amtongue. Orange-depinde de semnalul de la telefon, cosmote-asa si asa. Iar cel mai bine ar fi de la Vodafone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vodafone nu e cel mai rapid. Are cea mai buna acoperire, dar cel mai rapid e de departe Digi Net mobil. Daca ai abonament Fiberlink 2 la 39 lei atunci modem-ul ti-l da gratis. Ceva mai bine de atat nu exista in Romania.

| WebRelations a răspuns:

Buna,

Daca vrei mai multe informatii despre Internetul mobil de la Vodafone, ne poti intreba aici, in comentarii. Pe site avem o harta pe care poti verifica acoperirea, in functie de locul in care te intereseaza sa folosesti serviciile.
Aici ai mai multe informatii:
https://www.vodafone.ro/personal/internet-oriunde/index.htm
Multumesc, o zi buna!
Web Relations
Vodafone Romania