| Szszidonia a întrebat:

Buna. As vrea sa schimb ordinea pozelor intr-o postare mai veche, de 2 ani pe FB, si nu ma lasa. Am incercat in ultima mea postare de acum 3 zile, si acolo nu ma lasa. Trag poza intr-a alta pozitie, mai sus de ex., dar nu se fixeaza acolo nicicum, asa cum le poti muta atunci cand creezi postarea. Am incercat toate variantele posibile, si nu merge. Oare de ce nu functioneaza? Si daca este vreo modalitate de schimbare a ordinea pozelor? Ajutati-ma, va rog, daca aveti solutie. Mersi.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stergi postarea si repostezi in ordinea pe care o doresti.

| Szszidonia explică (pentru darrio2007):

Tocmai ca nu vreau sa sterg postarea❗

| darrio2007 a răspuns (pentru Szszidonia):

Altă solutie nu este.

| Szszidonia explică (pentru darrio2007):

Mai de mult se putea!

| Cipi1212 a răspuns:

Încearcă cu "editează postarea". Pui poza sau pozele in ordinea pe care o dorești iar pozele unde ai dublură le ștergi.

| Szszidonia explică (pentru Cipi1212):

Asta am facut, dupa cum am scris deja! Si NU functioneaza!