| AlexandraN21 a întrebat:

Bună! Aș vrea să schimb și eu bateria IPhone-ului meu. În București unde există service-uri de încredere în București unde să o schimb?
Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu stiu in Bucuresti insa iti pot da un sfat general, cel mai de incredere service este cel care schimba acumulatorul in fata tawinking

| AlexandraN21 explică (pentru Simpatic):

Mulțumesc de sfat! ????

| Simpatic a răspuns (pentru AlexandraN21):

Cu drag, pe viitor pune niste emoticoane de astea mai de vechea generatie, TPU nu cunoaste genul de emoji si le afiseaza ca? (4 de semnul intrebarii)