| Redhunter a întrebat:

as vrea sa stiu daca la nokia x3-02 touch screenul se strica repede.

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Da,foarte repede. L-am avut si eu. E cel mai prost telefon, ever. Si sa iti spun o chestie...Touchul este atat de prost,incat pur si simplu daca il "dezlipesti" la un colt,il poti desface (asta am patit eu,credeam ca e folia de protectie insa m-am inselat,si apoi m-am interesat la un service gsm si cei de acolo mi-au confirmat si in plus, mi-au zis ca asta se intampla des la modelul asta de telefoane si ca zeci de persoane au patit asa.) Deci, orienteaza-te catre alt telefon chiar daca X3-02 iti place. Nu trebuie sa il iei si apoi sa ramai si fara bani si fara telefon.

| Mariposaaa a răspuns:

Depinde cum ai grija de el. Daca il trantesi logic ca se va strica repede dar daca il tii in husa nu.happy