| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Astazi am primit un telefon Samsung Galaxy Gio si as vrea sa instalez teme si jocuri de pe Android Market. Pot sa le instalez pe telefon de pe calculator sau numai daca am internet pe mobil?
As dori explicatii pas cu pas.
Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Darkhawker a răspuns:

Cel mai usor ar fi de exemplu sa te conectezi prin Wi-fi la reteaua de acasa si sa le downloadezi direct de pe telefon prin Android Market. Dar ele se pot instala si conectand telefonul la calculator printr-un cablu de date.

| blackanddwhite a răspuns:

Am un cablu de date, dar nu stiu cum sa le instalez, sa le trimit de pe calculator pe telefon.
Cand dau sa instalez un joc imi spune ca se va downloada dar se telefon nu imi apare nimic.