| BsjzosnInsisbizns a întrebat:

Bună! Astăzi când am întrat pe Wattpad în partea de jos a scris "reautentificare necesara" și după a dispărut, știți cumva de ce a apărut sau cum aș putea să mă reautentific? Țin să menționez că tot azi când am intrat pe Wattpad, pe pagina principală nu mai erau lecturi ca înainte și nici la notificări sau mesaje nu mai era nimic deși înainte erau mesaje sau notificări vechi. Nu am înțeles de ce a apărut așa sau cum pot să rezolv, așa că am decis să vă întreb pe voi poate poate primesc un răspuns la problemă.

3 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Ai scris parola si numele de utilizator corect?

| BsjzosnInsisbizns explică (pentru LisaJulie):

Bună! Am reușitsa rezolv problema, aparent doar trebuia sa ma deconecteze și sa ma autentific iar cu contul, totuși apreciez ca mi-ai raspuns.

| GeogG23 a răspuns:

Buna! Sectiunea de mesaje private s-a sters complet in urma cu cateva luni. Din ceea ce am inteles, utiliziatorii nu mai pot trimite mesaje private si s-au impus mai multe restrictii. Se descoperisera prin America, parca, ceva dubiosenii grave la o scoala si au luat decizii stricte legate de platforma.