| Anonimul3315 a întrebat:

Auziti eu mi-am instalat SMrecorder pentru a inregistra ecranul si nu inteleg. Uneori merge alte ori nu.Adica am facut un video scurt care a mers si cand am mi-a facut unul a zis ca cica are o problema la,, windows player" dar eu nici macar n-am instalat programu asta.Si sa nu ziceti ca poate de asta nu merge pentru ca unele videouri mergeau. Plz raspundeti. Funditabig grin

1 răspuns:
| Iahimder a răspuns:

Incearca sa vezi ce versiune de windows media player ai instalat in calculator si eventual instaleaza ultima versiune. sau poti incerca sa deschizi acele videoclipuri cu alte programe : kmplayer, bsplayer, vlc...