| anonimuu a întrebat:

BUNA, azi din intamplare am gasit un videoclip foarte interesant pe youtube in care dau licente gratis pentru avira. As vrea sa stiu daca este legal si daca functioneaza intr-adevar. Jos aveti link-ul cu acel videoclip;
-http://www.youtube.com/watch?v=pzB2DYnRPTo

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Nu... dar mai repede le cauti singur, ca vad ca te pune sa treci prin survey-uri ca sa descarci key-urile din video.
Singurul lucru care poate sa ti se intample e sa te trezesti cu licenta expirata prematur.

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Mai mult ca sigur sunt key-uri gasite de el pe net, care la randul lor au fost furate de la utilizatori legitimi.
E posibil sa functioneze, dar doar pana se prind cei de la avira si le adauga pe blacklist.

| anonimuu explică (pentru CinevaNou):

Crezi ca e posibil sa-mi iau vreo amenda daca le folosesc?

| CinevaNou a răspuns (pentru anonimuu):

Nu... dar mai repede le cauti singur, ca vad ca te pune sa treci prin survey-uri ca sa descarci key-urile din video.
Singurul lucru care poate sa ti se intample e sa te trezesti cu licenta expirata prematur.