| adyyyyyyyy a întrebat:

ca pareri aveti despre tableta goclever i71..findca mi-am cumparat una..si mi se blocheaza jocurile..si se mai intrerupe din cand in cand.

2 răspunsuri:
| Maj3stic89 a răspuns:

Pentru jocuri iti sugerez alta data sa cumperi o tableta care benefigiaza de Chipset video: Mali 400 MP2

| xxXBuGhYXxx a răspuns:

Este o tableta bunisoara dar nu e recomandata pentru jocuri deoarece dispune de un procesor ARM11 de un GHz. Intr-adevar e logic sa se mai bloceze fiinda are doar 256MB de ram...sa o folosesti sanatos Funda? big grin