| Shimozukushiki a întrebat:

Cand dau dublu-click pe o melodie mi se deschdie cu bs-player. Vreau sa mi se deschida cu winanmp fara sa dau (open with), doar sa dau click-x2.

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Selectezi winamp, si apoi mai jos undeva scrie "always use the selected program to ope this cand of file" selectezi, si apoi o sa iti deschida tot timpul cu acol program.Succes!

| Onio a răspuns:

Dai click dreapta pe un fisier de muzica (melodie)(pe un mp3), dai Propreties.

Se deschide o noua fereastra, pe care ai General si Summary.

Sa ai pus pe General, si acolo ai "Opens with".

In dreapta la Opens with ai butonul de "Change...".

Dai click pe Change... si alege winamp sa deschisa fisierul (acesta se aplica la toate melodiile) si dai OK.

O zi buna in continuare happy

| gicaputinica a răspuns:

La BSPlayer intri in setari (clik dreapta > Options > Preferance > File types > Media type ) si selectezi doar fisiere video.
Restart calculator si iti vor aparea melodiile cu icoana Winamp.
Alta data cand mai instalezi programe NU mai lucra cu next..next. ci cu "Custom" si deselectezi tot ce crezi ca nu-ti trebuie.