| AlexysNykol a întrebat:

Bunahappy Cand intru pe youtube si scriu de ex un subiect nu imi apr si alte optiuni si cum fac sa apara din nou de ex ca pe Google si un cuvant si iti apar mai multe optiuni pe care sa dai. Va rog ajutati-mapuppy dog eyes Dau funda pentru cel mai de ajutor raspwinking

Răspuns Câştigător
| Onny5 a răspuns:

Buna! Nu mi s-a intamplat ce descrii tu dar am sa icerc sat te ajut; deci ai incercat sa dai un refresh sau sa resetezi calculatorul(asta daca abia acum ti-a aparut problema)? Daca o ai demult mai ai putina rabdare poate e doar temporar si eu patisem odata cu Google-ul.
Sau mai bine poti incerca alt browser dect cel pe care il folosesti:Mozila Firefox, Internet Explorer, Google Chorme etc.
Sper ca-m fost de ajutorbig grinlove struckrose

2 răspunsuri:
| kameleonic a răspuns:

Incearca dupa alt browser. de exemplu opera

| kameleonic a răspuns:

Incearca cu alt browser, de exemplu cu opera!