| Roxxetteeeeeeeeeee a întrebat:

cand salvez o imagine de pe glitter graphics.com.dc imi arata empty.adica e un patratzel mic in loc de imagine

Răspuns Câştigător
| Aleeeeeeee a răspuns:

Buna happy alegi imaginea pe care vrei sa o savlezi, astepti sa se incarce pagina si dai click pe 'download image' astepti sa se incarce o alta pagina si apoi dai click dreapta pe poza si save happy

Fundita happy happy?

2 răspunsuri:
| adi a răspuns:

E o smecherie de-a lor ca sa nu salvezi pozele. le poti lua si cu un plugin de firefox, dar cel mai simplu cred ca e sa faci printscreen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa aiba o eroare...si mie mi se intampla. Ai putea sa gasesti alt sait.