| Andrusccaaa a întrebat:

Bună, când vreau să intru pe facebook, și bag mai multe adrese să intru pe un cont, când dau de două ori vreau să nu apară acoloșa când dau adică jos. să nu apară toate să apară doar ălea care vreau, eu cum fac să le șterg? urgent crying fundă.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Muwz a răspuns:

Nu mi s-a intamplat dar uite cateva solutii ce ar trebui sa functioneze:
1. Da click dreapta pe un id si uita-te la optiunile care apar si trebuie' sa fie si Delete sau ceva de genu'.
2.Incearca cu Backspace pe id
Funda?

| bitihacy a răspuns:

Sterge cookie-urile de la mozilla/chorme sau explorer, apoi cand intrii pe facebook, nu-i mai da sa retina datele pe care le introduci.