| anonim_4396 a întrebat:

care credeti ca e mai performant? PC-ul de ultima generatie sau consolele next-gen PS4 si XBOX ONE?

Răspuns Câştigător
| HailSithis a răspuns:

Normal ca consolele PS4 si XBOX ONE!
Deoarece:-Consolele sunt facute special pentu Gaming! Pe un pc daca nu ai destui Rami(chiar si pe ala performant)jocul nu o sa iti mearga niciodata cu fpsuri maxime, pentru ca la pc compu foloseste memorie si pentru alta lucruri pe cand la console cand pornesti un joc se opresc aproape toate procesele! FUNDA PLZ

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pc-ul de ultima generatie ti-l faci cum vrei tu....cu ps4 si xbox ramai asa cum sunt.

Mereu pc-ul o sa fie mai performant ca o consola...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Console next-gen Xbox One si PS4 happy

| Eiccjsjdijcdj a răspuns:

Calculatorul e mai performant!