| Mariya5 a întrebat:

Buna,care este dupa parearea voastra cel mai bun laptop pentru acasa?(jocuri video, filme etc.)

Răspuns Câştigător
| Psycho777 a răspuns:

Cel mai bun e un Dell Alienware m18x:)) dar daca vrei un laptop bun pret/calitate, uite aici un exemplu: http://www.altex.ro/......-windows-8 este un exemplu de laptrop mai mic[un fel de ultrabook]. i5. hd 7600. si de 13.3 inch :P

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu-ti iei o unitate si-ti iei laptop? esti plecat prin tara mereu de ai nevoie de laptop.pe bune frate nu va inteleg.Si laptopul are si el un scop anume, daca ai un servici ce necesita sa te deplasezi mai mereu.Dar asa fiind acasa zilnic, avand un serviciu te duci dimineata vii seara, la ce folos?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si plus de asta la o unitate ii poti prelungi din viata, ca poti sa-i schimbi o piesa doua, la un laptop daca s-a stricat ceva adio.

| IT4Ever a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......1gb-black/
Ai aici un exemplu un laptop performant la pret ok :)

| Scremer a răspuns:

Depinde k in ce suma te incadrezi

| Alexandro9050 a răspuns:

Mai bune exista mereu, depinde de cati bani ai tu, si sa aiba minim 2-3 GB ram si un procesor de cel putin 4 GHz cam asta iti trebuie ca sa iti mearga majoritatea jocurilor video si o placa video destul de buna iti trebuie.
daca vrei sa joci jocuri precum call of duty, sau jocuri de genul acesta, atunci ai nevoie de un laptop mult mai bun... si monitorul trebuie sa aiba refresh rate-ul bunisor.

| TudorGălățan a răspuns:

Apple MacBook Pro 15''

| DanielS16 a răspuns:

Eu as zice. Samsung RV510winking este super tongue

| rafael99 a răspuns:

Dupa parerea mea este Laptop Asus G75VW-T1028D i7 3610QM 750GB SSH 12GB GTX670M 3GB.....Este smecher rau.

| rafael99 a răspuns:

Dupa parerea mea este Laptop Asus G75VW-T1028D i7 3610QM 750GB SSH 12GB GTX670M 3GB.....este smecher rau :X

| rafael99 a răspuns:

Apple macbook.

| TonyBoney a răspuns:

Dupa parerea mea te-as sfatui sa procuri nu laptop ci laptop-tablet. E mult mai confortabila, mai rapida si frumoasa. Nevorbind de jocuri video sunt foarte putine si iti va veni greu. IN rest totul e super. In privinta laptopului nu pot sa iti propun nimic bun, am avut undeva 15 laptopuri si nici unul nu me-a placut big grinbig grinbig grin